Kariyer

İş İlanlarıElektrik Şantiye Şefi

Omega Mühendislik, 1994 yılında kurulmuş olup, danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri, proje çizimi, anahtar teslimi elektrik sistemleri, alçak gerilim, orta gerilim elektrik sistemleri, kuvvet tesisatları, aydınlatma sistemleri, güvenlik sistemleri, topraklama ve paratoner sistemleri konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. Genel Merkezi 4. Levent'te bulunan firmamız, faaliyetlerine, İstanbul ve Bursa'daki şubelerine bağlı şantiyeleri ile  devam etmektedir. Müşteri portföyü endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, hastaneler, kongre merkezleri ve çok katlı binalardır.


Omega Mühendislik bünyesinde İSTANBUL İÇİNDEKİ PROJEDE görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ELEKTRİK ŞANTİYE ŞEFİ arayışımız bulunmaktadır. 

 İlanı incele


Elektrik Teknik Ofis Mühendisi

Omega Mühendislik, 1994 yılında kurulmuş olup, danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri, proje çizimi, anahtar teslimi elektrik sistemleri, alçak gerilim, orta gerilim elektrik sistemleri, kuvvet tesisatları, aydınlatma sistemleri, güvenlik sistemleri, topraklama ve paratoner sistemleri konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri portföyü endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, hastaneler, kongre merkezleri ve çok katlı binalardır.
 
Omega Mühendislik bünyesinde İSTANBUL İÇİNDEKİ projemizde bizimle çalışmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip ELEKTRİK TEKNİK OFİS MÜHENDİSİ arayışımız bulunmaktadır. 

 

 İlanı incele